ZIAJA Med ultra-moisturizing with urea regeneračný krém na ruky 100 ml

Krém na ruky na suchú pokožku s obsahom 10% urea pre hydratáciu a regeneráciu. Zľavový produkt možno získať bezprostredne u nás v populárnej... viac informácií »
ZIAJA Med ultra-moisturizing with urea regeneračný krém na ruky 100 ml
Značka: ZIAJA
4 EUR
Overiť dostupnosť »
Krém na ruky na suchú pokožku s obsahom 10% urea pre hydratáciu a regeneráciu. Zľavový produkt možno získať bezprostredne u nás v populárnej...

Krém na ruky na suchú pokožku s obsahom 10% urea pre hydratáciu a regeneráciu. Zľavový produkt možno získať bezprostredne u nás v populárnej sekcii prípravky a prostriedky na starostlivosť o ruky. Teraz nájdete úplne nové kúsky v spomínanej kategórii za mimoriadne nízku cenu! Známy výrobca ZIAJA má k dispozícii vysoko kvalitný tovar. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu! U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke tiež ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa ZIAJA. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný produkt ZIAJA Med ultra-moisturizing with urea regeneračný krém na ruky 100 ml od skvelej a známej značky ZIAJA ide zohnať u nás až neuveriteľne lacno. Teraz nakúpite za 4 EUR.