YARILO Galaktiz 30 tabliet

Vyvážená kombinácia rastlinných extraktov, vápnika a vitamínu D, vhodný pre ženy počas celého obdobia dojčenia. Tento dizajnový produkt YARILO... viac informácií »
YARILO Galaktiz 30 tabliet
Značka: YARILO
13 EUR
Overiť dostupnosť »
Vyvážená kombinácia rastlinných extraktov, vápnika a vitamínu D, vhodný pre ženy počas celého obdobia dojčenia. Tento dizajnový produkt YARILO...

Vyvážená kombinácia rastlinných extraktov, vápnika a vitamínu D, vhodný pre ženy počas celého obdobia dojčenia. Tento dizajnový produkt YARILO Galaktiz 30 tabliet máte možnosť zohnať bez problémov tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike doplnky stravy v tehotenstve. Vyberte si akčné kusy vo spomínanej sekcii za neuveriteľne výhodnú cenu! To však nie je všetko, náš sortiment je ale široký! U nás v ponuke totiž nájdete viac kvalitných výrobkov od značky YARILO. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúci dodávateľ YARILO dodáva pre svojich zákazníkov top sortiment. A tu je dôkaz!

Zľavnený tovar YARILO Galaktiz 30 tabliet od značky YARILO ľahko môžete získať teraz až neuveriteľne lacno! Výhodne za 13 EUR.