WOOM Total+ Zubná pasta 75 ml

Zubná pasta na komplexnú starostlivosť bieli do prirodzenej farby, je vhodná pre citlivé zuby a má antibakteriálny účinok.Výnimočný a žiadaný... viac informácií »
WOOM Total+ Zubná pasta 75 ml
Značka: WOOM
5 EUR
Overiť dostupnosť »
Zubná pasta na komplexnú starostlivosť bieli do prirodzenej farby, je vhodná pre citlivé zuby a má antibakteriálny účinok.Výnimočný a žiadaný...

Zubná pasta na komplexnú starostlivosť bieli do prirodzenej farby, je vhodná pre citlivé zuby a má antibakteriálny účinok.Výnimočný a žiadaný produkt WOOM Total+ Zubná pasta 75 ml je dostupný ľahko tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike zubné pasty na citlivé zuby a ďasná. Pozrite sa na parádne kúsky zo spomínanej sekcie za parádnu cenu! Treba hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Pozrite sa tiež na viac osvedčených výrobkov od výrobcu WOOM. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predná značka WOOM poskytuje pre svojich zákazníkov vysoko kvalitné výrobky.

Tento unikátny produkt WOOM Total+ Zubná pasta 75 ml od známeho popredného výrobcu WOOM je možné nakúpiť v našej internetovej ponuke trvalo výhodne! Iba teraz za 5 EUR.