WEIDER 60% Protein bar príchuť slané arašidy a karamel 45 g

Proteínová tyčinka s bielou polevou a vysokým obsahom bielkovín, vhodná pre športovcov.Vysokokvalitný výrobok WEIDER 60% Protein bar príchuť slané... viac informácií »
WEIDER 60% Protein bar príchuť slané arašidy a karamel 45 g
Značka: WEIDER
2 EUR
Overiť dostupnosť »
Proteínová tyčinka s bielou polevou a vysokým obsahom bielkovín, vhodná pre športovcov.Vysokokvalitný výrobok WEIDER 60% Protein bar príchuť slané...

Proteínová tyčinka s bielou polevou a vysokým obsahom bielkovín, vhodná pre športovcov.
Vysokokvalitný výrobok WEIDER 60% Protein bar príchuť slané arašidy a karamel 45 g možno nakúpiť už dnes tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii proteínové tyčinky pre športovcov! Teraz môžete kúpiť ešte podobné produkty z tejto rubriky v zľave! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte sa, máme toho pre vás viac. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa WEIDER. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Táto značka WEIDER dlhodobo poskytuje top produkty. Urobte si radosť.

Podarený výrobok WEIDER 60% Protein bar príchuť slané arašidy a karamel 45 g od skvelého výrobcu WEIDER môžete zohnať momentálne na webe za skvelú cenu. Ponuka už od 2 EUR.