VIVACO Prírodný opaľovací olej s mrkvovým extraktom SPF 15 150 ml

Olej aktivuje pleťové bunky pri slnení a vďaka prirodzenému obsahu beta karoténu podporuje rýchlejšie a dlhodobé opálenie pleti. Obľúbený a... viac informácií »
VIVACO Prírodný opaľovací olej s mrkvovým extraktom SPF 15 150 ml
Značka: VIVACO
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Olej aktivuje pleťové bunky pri slnení a vďaka prirodzenému obsahu beta karoténu podporuje rýchlejšie a dlhodobé opálenie pleti. Obľúbený a...

Olej aktivuje pleťové bunky pri slnení a vďaka prirodzenému obsahu beta karoténu podporuje rýchlejšie a dlhodobé opálenie pleti. Obľúbený a kvalitný produkt VIVACO Prírodný opaľovací olej s mrkvovým extraktom SPF 15 150 ml môžete zaobstarať bez ťažkostí tu na našich stránkach umiestnený v kategórii opaľovacie oleje na opaľovanie! Nájdite si akčné kúsky z našej kategórie v zľave! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás ďalšie kvalitné kúsky značky VIVACO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný produkt VIVACO Prírodný opaľovací olej s mrkvovým extraktom SPF 15 150 ml od značky VIVACO pohodlne získate na našich stránkach za extra cenu! Na zohnanie práve v akcii za 8 EUR.