VILEDA Simple rukavice M/L 100 ks

Rukavice sú primárne určené na domáce použitie a vďaka materiálu nespôsobujú alergické reakcie ako latex či vinyl.Tento veľmi obľúbený kus ide... viac informácií »
VILEDA Simple rukavice M/L 100 ks
Značka: VILEDA
4 EUR
Overiť dostupnosť »
Rukavice sú primárne určené na domáce použitie a vďaka materiálu nespôsobujú alergické reakcie ako latex či vinyl.Tento veľmi obľúbený kus ide...

Rukavice sú primárne určené na domáce použitie a vďaka materiálu nespôsobujú alergické reakcie ako latex či vinyl.Tento veľmi obľúbený kus ide nakúpiť taktiež tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike drogéria! Máme pre vás ešte iné produkty z tejto obľúbenej rubriky v akcii! Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné produkty značky VILEDA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbený výrobca VILEDA dlhodobo poskytuje špičkový tovar. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Unikátny a žiadaný kus VILEDA Simple rukavice M/L 100 ks od známej spoločnosti VILEDA ľahko získate tu teraz práve za priaznivú cenu. Akčné ceny od 4 EUR.