VIACELL Detské obrázkové náplasti nedráždivé 20 kusov

Na ošetrenie drobných poranení, odrenín a pľuzgierov, 10 ks farebných náplastí s miniobrázkami zvieratiek, 10 ks náplastí typu Fantasia.Super... viac informácií »
VIACELL Detské obrázkové náplasti nedráždivé 20 kusov
Na ošetrenie drobných poranení, odrenín a pľuzgierov, 10 ks farebných náplastí s miniobrázkami zvieratiek, 10 ks náplastí typu Fantasia.Super...

Na ošetrenie drobných poranení, odrenín a pľuzgierov, 10 ks farebných náplastí s miniobrázkami zvieratiek, 10 ks náplastí typu Fantasia.Super produkt nájdete priamo na našich stránkach umiestnený v kategórii lekárničky. Teraz získate parádne produkty zo spomínanej sekcie za najnižšiu cenu. Slávny výrobca VIACELL svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitné produkty. Samozrejme, že to nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. Pozrite sa tiež na ďalšie vybrané kúsky značky VIACELL. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný produkt VIACELL Detské obrázkové náplasti nedráždivé 20 kusov značky VIACELL jednoducho zoženiete ešte dnes za úplne najnižšiu cenu! V súčasnosti za cenu 1 EUR.