TENA Bed Plus absorpčné podložky 60 x 90 cm 20 kusov

Ochranná pomôcka pre lôžka a stoličky proti náhlemu úniku moču so zvýšenou absorpčnou kapacitou a mäkkým povrchom príjemným k pokožke.Tento... viac informácií »
TENA Bed Plus absorpčné podložky 60 x 90 cm 20 kusov
Značka: TENA
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Ochranná pomôcka pre lôžka a stoličky proti náhlemu úniku moču so zvýšenou absorpčnou kapacitou a mäkkým povrchom príjemným k pokožke.Tento...

Ochranná pomôcka pre lôžka a stoličky proti náhlemu úniku moču so zvýšenou absorpčnou kapacitou a mäkkým povrchom príjemným k pokožke.
Tento veľmi žiadaný tovar je k dispozícii priamo tu na stránkach v populárnej rubrike inkontinenčné podložky. Teraz môžete nájsť parádne výrobky z tejto rubriky za výborné peniaze. Ale to nie je všetko, máme toho pre vás viac! Pozrite sa tiež na viac kúskov od značky TENA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca TENA poskytuje pre svojich zákazníkov vynikajúce výrobky.

Tento neodolateľný výrobok TENA Bed Plus absorpčné podložky 60 x 90 cm 20 kusov od skvelého výrobcu TENA získajte práve dnes za super peniaze. Aktuálne za 8 EUR.