T-TOMI Tetra plienky vysokej kvality biele 80 x 80 cm 10 ks

Plienky z vysokogramážnej čistej bavlny sú vyrobené klasickou technológiou tkania v dutinnej väzbe, čo zaručuje zvýšenú savosť a mäkkosť... viac informácií »
T-TOMI Tetra plienky vysokej kvality biele 80 x 80 cm 10 ks
Značka: T-TOMI
20 EUR
Overiť dostupnosť »
Plienky z vysokogramážnej čistej bavlny sú vyrobené klasickou technológiou tkania v dutinnej väzbe, čo zaručuje zvýšenú savosť a mäkkosť...

Plienky z vysokogramážnej čistej bavlny sú vyrobené klasickou technológiou tkania v dutinnej väzbe, čo zaručuje zvýšenú savosť a mäkkosť plienok. Kvalitný a veľmi žiadaný produkt je na získanie bezstarostne na našom webe umiestnený v sekcii detské látkové plienky! Pripravili sme pre vás ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike z pohodlia domova. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac. Máme však aj v ponuke ďalšie skvelé produkty značky T-TOMI. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený produkt T-TOMI Tetra plienky vysokej kvality biele 80 x 80 cm 10 ks značky T-TOMI môžete pohodlne kúpiť zde teraz za výpredajovú cenu. Teraz zaobstaráte len za 20 EUR.