T-TOMI Kočíkový kolíček pastel mint 2 ks

Kolíčky sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Je možné s nimi uchytiť plienku či osušku na Váš kočík či autosedačku.Tento veľmi... viac informácií »
T-TOMI Kočíkový kolíček pastel mint 2 ks
Značka: T-TOMI
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Kolíčky sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Je možné s nimi uchytiť plienku či osušku na Váš kočík či autosedačku.Tento veľmi...

Kolíčky sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Je možné s nimi uchytiť plienku či osušku na Váš kočík či autosedačku.
Tento veľmi žiadaný produkt T-TOMI Kočíkový kolíček pastel mint 2 ks môžete zohnať taktiež na našich stránkach v známej rubrike originálne doplnky a dekorácie! Teraz môžete nájsť ďalšie produkty z tejto rubriky za skvelú cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Mrknite na viac skvelých produktov od značky T-TOMI. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Nový produkt T-TOMI Kočíkový kolíček pastel mint 2 ks od kvalitného výrobcu T-TOMI jednoducho nájdete práve teraz v našej ponuke až neuveriteľne lacno. Teraz za akčnú cenu 6 EUR.