SOLOS Leather plus ortopedická vložka veľkosť 41, Veľkosť vložiek do obuvi: Veľkosť 41

Ortopedická vložka s podporou priečnej klenby. Vhodná do lodičiek, sandálov a papúč a iných dámskych topánok. Kvalitný a lacný produkt SOLOS... viac informácií »
SOLOS Leather plus ortopedická vložka veľkosť 41
Značka: SOLOS
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Ortopedická vložka s podporou priečnej klenby. Vhodná do lodičiek, sandálov a papúč a iných dámskych topánok. Kvalitný a lacný produkt SOLOS...

Ortopedická vložka s podporou priečnej klenby. Vhodná do lodičiek, sandálov a papúč a iných dámskych topánok. Kvalitný a lacný produkt SOLOS Leather plus ortopedická vložka veľkosť 41, Veľkosť vložiek do obuvi: zoženiete práve teraz tu na stránkach umiestnený v kategórii ortopedické potreby. Teraz si môžete vybrať skvelé produkty z tejto známej sekcie za výpredajovú cenu! Nebojte, máme toho viac, mrknite na ďalšie kúsky od značky SOLOS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Známa značka SOLOS vám môže poskytnúť skvelý sortiment. Presvedčte sa.

Tento unikátny tovar SOLOS Leather plus ortopedická vložka veľkosť 41, Veľkosť vložiek do obuvi: Veľkosť 41 od známej značky SOLOS ľahko nájdete tu teraz práve za skvelú cenu. Práve teraz za cenu 7 EUR.