SEMPERCARE Edition Rukavice vyšetrovacie bez púdru veľ. M 100 kusov

Rukavice vyšetrovacie latexové sú hypoalergénne, nepúdrované, nesterilné. Vhodné pre práce s vyššou náročnosti na citlivosť.Tento veľmi... viac informácií »
SEMPERCARE Edition Rukavice vyšetrovacie bez púdru veľ. M 100 kusov
Rukavice vyšetrovacie latexové sú hypoalergénne, nepúdrované, nesterilné. Vhodné pre práce s vyššou náročnosti na citlivosť.Tento veľmi...

Rukavice vyšetrovacie latexové sú hypoalergénne, nepúdrované, nesterilné. Vhodné pre práce s vyššou náročnosti na citlivosť.
Tento veľmi obľúbený tovar SEMPERCARE Edition Rukavice vyšetrovacie možno zakúpiť už dnes na webe zaradený v sekcii jednorázové vyšetrovacie rukavice! Zaobstarajte si akčné produkty z tejto obľúbenej rubriky za skvelú cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke tiež viac produktov od dodávateľa SEMPERMED. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento kvalitný a žiadaný produkt SEMPERCARE Edition Rukavice vyšetrovacie bez púdru veľ. M 100 kusov od značky so skvelou reputáciou SEMPERMED nájdete ešte dnes za výborné peniaze! Momentálne k dispozícii za 9 EUR.