SEMIX Proteínový koktejl s kávou 30 g

Zmes pre prípravu koktejlu, ktorý dodá telu v jednej porcii 17 g bielkovín a vlákninu. Chutný koktejl s kávou pre vaše svaly a kosti.... viac informácií »
SEMIX Proteínový koktejl s kávou 30 g
Značka: SEMIX
0,89 EUR
Overiť dostupnosť »
Zmes pre prípravu koktejlu, ktorý dodá telu v jednej porcii 17 g bielkovín a vlákninu. Chutný koktejl s kávou pre vaše svaly a kosti....

Zmes pre prípravu koktejlu, ktorý dodá telu v jednej porcii 17 g bielkovín a vlákninu. Chutný koktejl s kávou pre vaše svaly a kosti. Vysokokvalitný tovar SEMIX Proteínový koktejl s kávou 30 g máte možnosť zaobstarať v pohode tu u nás umiestnený v kategórii nápoje pre športovcov. Teraz si môžete kúpiť zľavnené produkty z tejto obľúbenej rubriky za skvelú cenu! Predný výrobca SEMIX ponúka svojim zákazníkom vysoko kvalitné produkty. lacne. Prichystali sme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete viac vybraných výrobkov značky SEMIX. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný produkt SEMIX Proteínový koktejl s kávou 30 g od značky s dobrým menom SEMIX môžete nájsť v našej aktuálnej ponuke za výhodnú cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 0,89 EUR.