SEMIX Bio Špaldové lupienky 1000g

Lupienky sú vhodné na prípravu vlastných cereálnych raňajkových zmesí. Je možné ich konzumovať samostatne, prípadne s mliekom, jogurtom alebo... viac informácií »
SEMIX Bio Špaldové lupienky 1000g
Značka: SEMIX
8,09 EUR
Overiť dostupnosť »
Lupienky sú vhodné na prípravu vlastných cereálnych raňajkových zmesí. Je možné ich konzumovať samostatne, prípadne s mliekom, jogurtom alebo...

Lupienky sú vhodné na prípravu vlastných cereálnych raňajkových zmesí. Je možné ich konzumovať samostatne, prípadne s mliekom, jogurtom alebo džúsom.
Unikátny a žiadaný výrobok získate aktuálne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii bio obilniny! Vyhľadajte si akčné kúsky z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu! Táto značka SEMIX predstavuje prémiový sortiment ! Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. Ale možno hľadáte niečo iné, máme toho viac! Pozrite sa tiež na ďalšie kúsky od dodávateľa SEMIX. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi obľúbený výrobok SEMIX Bio Špaldové lupienky 1000g od spoločnosti s úžasnou reputáciou SEMIX máte možnosť dostať aktuálne v našej ponuke za extra cenu. Práve teraz len za 8,09 EUR.