SALOOS Levanduľová voda 100% BIO 100 ml

Kvetinová voda vhodná pre všetkých vrátane detí. Stará sa o pleť, uľahčuje rozčesávanie, upokojuje pokožku po holení aj opaľovaní.Úplne... viac informácií »
SALOOS Levanduľová voda 100% BIO 100 ml
Značka: SALOOS
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvetinová voda vhodná pre všetkých vrátane detí. Stará sa o pleť, uľahčuje rozčesávanie, upokojuje pokožku po holení aj opaľovaní.Úplne...

Kvetinová voda vhodná pre všetkých vrátane detí. Stará sa o pleť, uľahčuje rozčesávanie, upokojuje pokožku po holení aj opaľovaní.
Úplne unikátny produkt SALOOS Levanduľová voda 100% BIO 100 ml nájdete okrem iného tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike prírodné pleťové vody! Teraz môžete kúpiť parádne kusy vo spomínanej sekcii za úplne najnižšiu cenu! Významná značka SALOOS pre svojich zákazníkov predáva top výrobky. Nakupujte, kým je tovar sladom! Nebojte sa, máme toho viac, u nás nájdete viac skvelého tovaru od výrobcu SALOOS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Vynikajúci výrobok SALOOS Levanduľová voda 100% BIO 100 ml od spoľahlivého výrobcu SALOOS ľahko môžete zohnať v našej ponuke za výhodnú cenu! Akčná cena 7 EUR.