Rapunzel Bio pečené fazuľa 400g

Bielej fazule v paradajkovej omáčke sú ideálne vo chvíli, keď nemáme čas či chuť k dlhému varenie. Podávame je ako prílohu, do pokrmov tex-mex... viac informácií »
Rapunzel Bio pečené fazuľa 400g
Bielej fazule v paradajkovej omáčke sú ideálne vo chvíli, keď nemáme čas či chuť k dlhému varenie. Podávame je ako prílohu, do pokrmov tex-mex...

Bielej fazule v paradajkovej omáčke sú ideálne vo chvíli, keď nemáme čas či chuť k dlhému varenie. Podávame je ako prílohu, do pokrmov tex-mex kuchyne či len tak s pečivom.Veľmi obľúbený produkt máte možnosť zaobstarať taktiež tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii strukoviny. Pripravili sme pre vás ostatné produkty v spomínanej rubrike z pohodlia domova. To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Pozrite sa tiež na viac vybraných výrobkov od značky RAPUNZEL. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený kus Rapunzel Bio pečené fazuľa 400g od známej spoločnosti RAPUNZEL ľahko získate tu naozaj lacno! Vo skvelej akcii za 3 EUR.