Pudingový prášok kakaový Rapunzel 50g – BIO

Kakaový pudingový prášok v originálnom balení Rapunzel. Na rozdiel od bežných pudinkových práškov neobsahuje farbivá a arómy. Skvelý bio puding... viac informácií »
Pudingový prášok kakaový Rapunzel 50g - BIO
Kakaový pudingový prášok v originálnom balení Rapunzel. Na rozdiel od bežných pudinkových práškov neobsahuje farbivá a arómy. Skvelý bio puding...

Kakaový pudingový prášok v originálnom balení Rapunzel. Na rozdiel od bežných pudinkových práškov neobsahuje farbivá a arómy. Skvelý bio puding pripravíme z bio kravského, kozieho, sójového či ryžového mlieka.
Tento exkluzívny kus Pudingový prášok kakaový Rapunzel dá sa zaobstarať ľahko u nás umiestnený v sekcii pudingy a pomazánky. Teraz kúpite kvalitné produkty zo spomínanej kategórie za skvelú cenu! Náš sortiment je široký, máme v ponuke však viac skvelých výrobkov od dodávateľa RAPUNZEL. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Dodávateľ RAPUNZEL pre svojich zákazníkov predáva vysoko kvalitný tovar. Môžete sa presvedčiť sami.

Výnimočný a žiadaný produkt Pudingový prášok kakaový Rapunzel 50g - BIO originál od výrobcu RAPUNZEL je možné kúpiť tu a teraz za extra cenu. Výhodne teraz u nás za 1 EUR.