PROM-IN Essential PenthaPro Balance škorica 1000 g

Zmes pre prípravu proteínového nápoja krémovej chuti, ktorý v sebe ukrýva 5 najkvalitnejších zdrojov bielkovín. Vhodný doplnok po tréningu.Tento... viac informácií »
PROM-IN Essential PenthaPro Balance škorica 1000 g
Značka: PROM-IN
30 EUR
Overiť dostupnosť »
Zmes pre prípravu proteínového nápoja krémovej chuti, ktorý v sebe ukrýva 5 najkvalitnejších zdrojov bielkovín. Vhodný doplnok po tréningu.Tento...

Zmes pre prípravu proteínového nápoja krémovej chuti, ktorý v sebe ukrýva 5 najkvalitnejších zdrojov bielkovín. Vhodný doplnok po tréningu.Tento veľmi žiadaný produkt PROM-IN Essential PenthaPro Balance máte možnosť zaobstarať jednoducho na našich stránkach v obľúbenej kategórii nápoje pre športovcov! Mrknite na ostatné produkty v spomínanej rubrike za akčnú cenu! Tým ale naša ponuka nekončí, prichystali sme toho pre vás viac! U nás totiž nájdete viac skvelých produktov od dodávateľa PROM-IN. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny tovar PROM-IN Essential PenthaPro Balance škorica 1000 g pochádzajúce od značky PROM-IN nájdete na našich stránkach teraz vo výpredajové akciu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 30 EUR.