PLASMON Chrumky bezlepkové zeleninové na cesty Paff paradajka a mrkva 12m+ 15 g

Nesmažené chrumky Plasmon Paff paradajka a mrkva predstavujú ideálnu desiatu pre každú príležitosť. Vhodné od 12.mesiaca dieťaťa.V zľave tovar... viac informácií »
PLASMON Chrumky bezlepkové zeleninové na cesty Paff paradajka a mrkva 12m+ 15 g
Nesmažené chrumky Plasmon Paff paradajka a mrkva predstavujú ideálnu desiatu pre každú príležitosť. Vhodné od 12.mesiaca dieťaťa.V zľave tovar...

Nesmažené chrumky Plasmon Paff paradajka a mrkva predstavujú ideálnu desiatu pre každú príležitosť. Vhodné od 12.mesiaca dieťaťa.
V zľave tovar PLASMON Chrumky bezlepkové zeleninové na cesty Paff paradajka a mrkva 12m+ 15 g je dostupný pohodlne na stránkach umiestnený v kategórii sušienky. Pozrite sa na parádne kúsky v spomínanej sekcii za výhodnú cenu! U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás taky viac kvalitného tovaru od výrobcu PLASMON. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

V zľave tento tovar PLASMON Chrumky bezlepkové zeleninové na cesty Paff paradajka a mrkva 12m+ 15 g od výrobcu so skvelou povesťou PLASMON môžete zohnať u nás výhodne. Teraz za akčnú cenu 1 EUR.