PLANTHÉ Retinol sérum protivráskové 50 ml

Retinol sérum lekárenskej kvality s prírodnými účinnými látkami na vyhladenie vrások, redukciu prejavov starnutia, spevnenie a posilnenie pleti.Veľa... viac informácií »
PLANTHÉ Retinol sérum protivráskové 50 ml
Značka: PLANTHÉ
18 EUR
Overiť dostupnosť »
Retinol sérum lekárenskej kvality s prírodnými účinnými látkami na vyhladenie vrások, redukciu prejavov starnutia, spevnenie a posilnenie pleti.Veľa...

Retinol sérum lekárenskej kvality s prírodnými účinnými látkami na vyhladenie vrások, redukciu prejavov starnutia, spevnenie a posilnenie pleti.Veľa obľúbený produkt PLANTHÉ Retinol sérum protivráskové 50 ml získate už dnes tu u nás v známej kategórii pleťové séra a emulzie. Teraz si môžete zaobstarať výnimočné produkty z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, mrknite na viac kvalitného tovaru od značky PLANTHÉ. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Vedúca značka PLANTHÉ dodáva svojim zákazníkom prvotriedny tovar. A to je ešte len začiatok.

Tento obľúbený kus PLANTHÉ Retinol sérum protivráskové 50 ml od známej kvalitnej značky PLANTHÉ ide zohnať v našej internetovej ponuke za extra cenu! Aktuálne v akcii za 18 EUR.