PAMPERS Pants veľ.4 Plienkové nohavičky 9-15 kg 25 ks

Plienkové nohavičky Pampers Pants: pre jednoduchú výmenu počas dňa a ochranu proti pretečeniu v noci. Žiadaný tovar je na získanie ešte tu u nás v... viac informácií »
PAMPERS Pants veľ.4 Plienkové nohavičky 9-15 kg 25 ks
Plienkové nohavičky Pampers Pants: pre jednoduchú výmenu počas dňa a ochranu proti pretečeniu v noci. Žiadaný tovar je na získanie ešte tu u nás v...

Plienkové nohavičky Pampers Pants: pre jednoduchú výmenu počas dňa a ochranu proti pretečeniu v noci. Žiadaný tovar je na získanie ešte tu u nás v populárnej kateogrii detské plienky 4 (7 – 18 kg)! Získajte úplne nové kúsky v spomínanej rubrike vo výhodnej akcii! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov PAMPERS dodáva pre svojich zákazníkov vysoko kvalitné výrobky. A to ešte nie je všetko! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, máme toho viac. Mrknite tiež na viac skvelých kúskov od značky PAMPERS. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento lacný produkt PAMPERS Pants veľ.4 Plienkové nohavičky 9-15 kg 25 ks od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou PAMPERS máte možnosť získať online za extra cenu. Akčné ceny už od 8 EUR.