OLYNTH PLUS 1 mg/50 mg/ml nosová roztoková aerodisperzia 10 ml

Liek je určený na použitie u detí vo veku od 6 rokov a dospelých. Obsahuje xylometazolíniumchlorid a dexpantenol. Veľa žiadaný produkt OLYNTH PLUS... viac informácií »
OLYNTH PLUS 1 mg/50 mg/ml nosová roztoková aerodisperzia 10 ml
Značka: OLYNTH
4 EUR
Overiť dostupnosť »
Liek je určený na použitie u detí vo veku od 6 rokov a dospelých. Obsahuje xylometazolíniumchlorid a dexpantenol. Veľa žiadaný produkt OLYNTH PLUS...

Liek je určený na použitie u detí vo veku od 6 rokov a dospelých. Obsahuje xylometazolíniumchlorid a dexpantenol. Veľa žiadaný produkt OLYNTH PLUS 1 mg/50 mg/ml nosová roztoková máte možnosť dostať priamo na stránkach umiestnený v sekcii chrípka a nachladnutie lieky. Teraz si môžete kúpiť výnimočné produkty z našej rubriky za internetové ceny! Vedúca značka OLYNTH vám môže ponúknuť prvotriedny tovar. A to je ešte len začiatok. Tým ale však naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká! U nás nájdete ďalší tovar od výrobcu OLYNTH. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný produkt OLYNTH PLUS 1 mg/50 mg/ml nosová roztoková aerodisperzia 10 ml od top výrobcu OLYNTH je možné ľahko získať v našej aktuálnej ponuke extra so zľavou. V akcii od 4 EUR.