NUTRILON Prosyneo 2 H.A. pokračovacie dojčenské mlieko 6m+ 800 g

Pokračovacie dojčenské mlieko sa odporúča na výživu detí od ukončeného 6. mesiaca do 12 mesiacov. Receptúra s hydrolyzovanou bielkovinou.Tento... viac informácií »
NUTRILON Prosyneo 2 H.A. pokračovacie dojčenské mlieko 6m+ 800 g
Značka: NUTRILON
23 EUR
Overiť dostupnosť »
Pokračovacie dojčenské mlieko sa odporúča na výživu detí od ukončeného 6. mesiaca do 12 mesiacov. Receptúra s hydrolyzovanou bielkovinou.Tento...

Pokračovacie dojčenské mlieko sa odporúča na výživu detí od ukončeného 6. mesiaca do 12 mesiacov. Receptúra s hydrolyzovanou bielkovinou.
Tento akčný produkt ide nakúpiť okrem iného na našich stránkach v populárnej kateogrii pokračovacie mlieka pre deti. Zaobstarajte si ešte ostatné výrobky z tejto obľúbenej rubriky v zľave. Náš sortiment je ale široký, U nás v ponuke totiž nájdete ďalší tovar od dodávateľa NUTRILON. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt NUTRILON Prosyneo 2 H.A. pokračovacie dojčenské mlieko 6m+ 800 g od výrobcu s dlhou históriou NUTRILON pohodlne dostanete v súčasnosti za výhodné peniaze. Akčné ceny už od 23 EUR.