NUTRICIUS Arthroboswell 180 tabliet – Boswellia serrata 350 mg

Prípravok Arthroboswell obsahuje extrakt zo živice stromu Boswellia serrata, ktory priaznivo posobi na celý pohybový aparát. Zľavnený kus je k dostaniu... viac informácií »
NUTRICIUS Arthroboswell 180 tabliet - Boswellia serrata 350 mg
Značka: NUTRICIUS
17,39 EUR
Overiť dostupnosť »
Prípravok Arthroboswell obsahuje extrakt zo živice stromu Boswellia serrata, ktory priaznivo posobi na celý pohybový aparát. Zľavnený kus je k dostaniu...

Prípravok Arthroboswell obsahuje extrakt zo živice stromu Boswellia serrata, ktory priaznivo posobi na celý pohybový aparát. Zľavnený kus je k dostaniu tiež tu u nás v rubrike doplnky stravy na kĺby a kosti! Vyberte si skvelé produkty z tejto populárnej kategórie za mimoriadne nízku cenu. Predný výrobca NUTRICIUS dlhodobo vyrába top produkty . Nové kúsky každý deň. Máme toho viac, máme v ponuke ďalšie kvalitné produkty od výrobcu NUTRICIUS. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný produkt NUTRICIUS Arthroboswell 180 tabliet - Boswellia serrata 350 mg značky NUTRICIUS pohodlne získate na našich stránkach za parádnu cenu. Teraz môžete mať za 17,39 EUR.