NUPREME Proteínové tyčinky kokos a karamel v dóze 12 ks

Bezlepková tyčinka v lahodnej voňavej čokoláde s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom cukru.Unikátny produkt ide zohnať bezprostredne tu na... viac informácií »
NUPREME Proteínové tyčinky kokos a karamel v dóze 12 ks
Značka: NUPREME
16 EUR
Overiť dostupnosť »
Bezlepková tyčinka v lahodnej voňavej čokoláde s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom cukru.Unikátny produkt ide zohnať bezprostredne tu na...

Bezlepková tyčinka v lahodnej voňavej čokoláde s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom cukru.Unikátny produkt ide zohnať bezprostredne tu na našich stránkach zaradený v kategórii pochutiny sladké a slané! Teraz kúpite úplne nové produkty v spomínanej sekcii v akcii! Vehlasná značka NUPREME dlhodobo predáva prémiový sortiment Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke! Možno ale hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! Máme v ponuke však tiež viac kúskov od dodávateľa NUPREME. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny produkt NUPREME Proteínové tyčinky kokos a karamel v dóze 12 ks od top výrobcu NUPREME je možné kúpiť v našej online ponuke za úžasnú cenu. Práve teraz za skvelú cenu 16 EUR.