NEUROMULTIVIT filmom obalené tablety 20 kusov

Liek obsahuje kombináciu vitamínov B1, B6 a B12, ktoré sú obzvlášť dôležité pre udržiavanie správnej funkcie nervového systému.Veľmi žiadaný... viac informácií »
NEUROMULTIVIT filmom obalené tablety 20 kusov
Liek obsahuje kombináciu vitamínov B1, B6 a B12, ktoré sú obzvlášť dôležité pre udržiavanie správnej funkcie nervového systému.Veľmi žiadaný...

Liek obsahuje kombináciu vitamínov B1, B6 a B12, ktoré sú obzvlášť dôležité pre udržiavanie správnej funkcie nervového systému.
Veľmi žiadaný produkt máte možnosť zaobstarať ešte u nás umiestnený v kategórii lieky na bolesť. Teraz získate unikátne výrobky vo spomínanej sekcii za internetové ceny! Obľúbený dodávateľ G.L.PHARMA má v stálej ponuke vysoko kvalitný sortiment Treba hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme však aj v ponuke viac produktov od výrobcu G.L.PHARMA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Lacný tovar NEUROMULTIVIT filmom obalené tablety 20 kusov značky G.L.PHARMA zoženiete momentálne na našich stránkach skutočne výhodne! Práve teraz za skvelú cenu 4 EUR.