NEOSTRATA Correct Comprehensive Retinol Očný krém 15 ml

Silný komplex účinných látok s 0,05% retinolom cieli na tmavé kruhy pod očami, jemné aj hlboké vrásky v okolí jemnej očnej oblasti. Veľa... viac informácií »
NEOSTRATA Correct Comprehensive Retinol Očný krém 15 ml
Značka: NEOSTRATA
46 EUR
Overiť dostupnosť »
Silný komplex účinných látok s 0,05% retinolom cieli na tmavé kruhy pod očami, jemné aj hlboké vrásky v okolí jemnej očnej oblasti. Veľa...

Silný komplex účinných látok s 0,05% retinolom cieli na tmavé kruhy pod očami, jemné aj hlboké vrásky v okolí jemnej očnej oblasti. Veľa predávaný produkt NEOSTRATA Correct Comprehensive Retinol Očný krém 15 ml možno zakúpiť ešte na webe v sekcii dermokozmetika pleťové krémy! Pozrite sa na akčné produkty zo spomínanej kategórie za priaznivú cenu! Slávny výrobca NEOSTRATA svojim zákazníkom dodáva vynikajúci sortiment. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac! Preskúmajte u nás taky viac kvalitných produktov od značky NEOSTRATA. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci tovar NEOSTRATA Correct Comprehensive Retinol Očný krém 15 ml od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou NEOSTRATA môžete pohodlne kúpiť teraz v bezva akcii. V súčasnosti za 46 EUR.