Návlek na obuv PVC/100ks 4400

Plastový návlek na obuv.Tento najpredávanejší produkt Návlek na obuv PVC/100ks je k dostaniu práve tu na stránkach zaradený v kategórii zdravotné... viac informácií »
Návlek na obuv PVC/100ks 4400
Značka: ABENA
5 EUR
Overiť dostupnosť »
Plastový návlek na obuv.Tento najpredávanejší produkt Návlek na obuv PVC/100ks je k dostaniu práve tu na stránkach zaradený v kategórii zdravotné...

Plastový návlek na obuv.Tento najpredávanejší produkt Návlek na obuv PVC/100ks je k dostaniu práve tu na stránkach zaradený v kategórii zdravotné ochranné pomôcky. Teraz získate ostatné produkty z tejto obľúbenej sekcie za internetové ceny. U nás toho nájdete oveľa viac, u nás v ponuke nájdete viac skvelých produktov od dodávateľa ABENA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známy dodávateľ ABENA má v stále ponuke prvotriedny tovar Veď to vidíte sami!

Výnimočný a žiadaný produkt Návlek na obuv PVC/100ks 4400 od spoločnosti so zárukou kvality ABENA jednoducho nájdete aktuálne na webe skutočne výhodne! Teraz možno objednať len za 5 EUR.