NATURELLA Ultra Night Hygienické vložky 28 ks

Vložky Naturella Ultra sú tenké. Ponúkajú pohodlie, diskrétnosť a hebkosť, ktorá chráni vašu pokožku v intímnych miestach. Zaujímavý produkt... viac informácií »
NATURELLA Ultra Night Hygienické vložky 28 ks
Vložky Naturella Ultra sú tenké. Ponúkajú pohodlie, diskrétnosť a hebkosť, ktorá chráni vašu pokožku v intímnych miestach. Zaujímavý produkt...

Vložky Naturella Ultra sú tenké. Ponúkajú pohodlie, diskrétnosť a hebkosť, ktorá chráni vašu pokožku v intímnych miestach. Zaujímavý produkt NATURELLA Ultra Night Hygienické vložky 28 ks nájdete ľahko na stránkach v rubrike menštruačné vložky. Zaobstarajte si ešte podobné produkty z tejto populárnej sekcie za priaznivú cenu! To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Máme v ponuke však ďalšie preverené produkty od značky NATURELLA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. U zákazníkov obľúbená značka NATURELLA dlhodobo dodáva top sortiment.

Úplne jedinečný produkt NATURELLA Ultra Night Hygienické vložky 28 ks s pečaťou kvality značky NATURELLA máte možnosť nájsť online extra výhodne! Práve možno objednať len za 5 EUR.