MIXIT Jahodový mix do vrecka 60 g

Müsli a mrazom sušené jahody doplnené o kešu oriešky a hoblinky horkej čokolády, ideálne na desiatu do školy aj do práce. Tento kvalitný tovar ... viac informácií »
MIXIT Jahodový mix do vrecka 60 g
Značka: MIXIT
2 EUR
Overiť dostupnosť »
Müsli a mrazom sušené jahody doplnené o kešu oriešky a hoblinky horkej čokolády, ideálne na desiatu do školy aj do práce. Tento kvalitný tovar ...

Müsli a mrazom sušené jahody doplnené o kešu oriešky a hoblinky horkej čokolády, ideálne na desiatu do školy aj do práce. Tento kvalitný tovar obstaráte už dnes tu a teraz na našich stránkach v rubrike müsli. Pripravili sme kvalitné produkty vo spomínanej sekcii za výpredajovú cenu. U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke viac osvedčených výrobkov od dodávateľa MIXIT. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka MIXIT svojim zákazníkom ponúka vynikajúce produkty A to ešte nie je všetko.

Kvalitný a obľúbený tovar MIXIT Jahodový mix do vrecka 60 g od kvalitnej spoločnosti MIXIT pohodlne dostanete práve dnes za super cenu. Teraz nakúpite za 2 EUR.