MIG Junior 2% suspenzia 100 ml

Liek patrí medzi protizápalové a bolesť utišujúce lieky s antipyretickými vlastnosťami. Krátkodobá liečba horúčky a miernej až stredne silnej... viac informácií »
MIG Junior 2% suspenzia 100 ml
Značka: MIG
3 EUR
Overiť dostupnosť »
Liek patrí medzi protizápalové a bolesť utišujúce lieky s antipyretickými vlastnosťami. Krátkodobá liečba horúčky a miernej až stredne silnej...

Liek patrí medzi protizápalové a bolesť utišujúce lieky s antipyretickými vlastnosťami. Krátkodobá liečba horúčky a miernej až stredne silnej bolesti. Tento unikátny produkt možno získať okrem iného tu u nás v obľúbenej kategórii lieky na bolesť. Teraz si môžete kúpiť iné výrobky zo spomínanej rubriky vo výhodnej akcii! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, máme toho viac. Máme aj v ponuke viac kvalitných produktov značky MIG. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Významná značka MIG svojim zákazníkom ponúka prvotriedny produkty Však to vidíte sami!

Tento akčný kus MIG Junior 2% suspenzia 100 ml od dodávateľa kvalitných produktov MIG máte možnosť dostať práve teraz u nás za úžasnú cenu. V súčasnosti za cenu 3 EUR.