MELATONIN Vitabalans 3 mg 10 tabliet

Liek obsahuje liečivo melatonín. Používa sa na krátkodobú liečbu pásmovej choroby (jet leg) u dospelých. Akčný kus MELATONIN Vitabalans 3 mg 10... viac informácií »
MELATONIN Vitabalans 3 mg 10 tabliet
Liek obsahuje liečivo melatonín. Používa sa na krátkodobú liečbu pásmovej choroby (jet leg) u dospelých. Akčný kus MELATONIN Vitabalans 3 mg 10...

Liek obsahuje liečivo melatonín. Používa sa na krátkodobú liečbu pásmovej choroby (jet leg) u dospelých. Akčný kus MELATONIN Vitabalans 3 mg 10 tabliet môžete získať taktiež na našom webe v sekcii lieky na dobrý spánok! Pripravili sme úplne nové produkty z tejto populárnej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu. To nie je všetko, náš sortiment je ale široký. Pozrite sa tiež na viac tovaru od značky VITABALANS. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúci dodávateľ VITABALANS má špičkový tovar Nakupujte, kým je tovar sladom!

Akčný tovar MELATONIN Vitabalans 3 mg 10 tabliet od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou VITABALANS je možné kúpiť dnes za mimoriadne nízku cenu. Práve teraz len za 3 EUR.