MAXXWIN BCAA 4:1:1 instant cuba libre 500 g

Instantné BCAA na prípravu nápoja, ktoré napomáhajú k rastu a regenerácii svalovej hmoty, vhodný pre športovcov pred a po tréningu. Tento unikátny... viac informácií »
MAXXWIN BCAA 4:1:1 instant cuba libre 500 g
Značka: MAXXWIN
25 EUR
Overiť dostupnosť »
Instantné BCAA na prípravu nápoja, ktoré napomáhajú k rastu a regenerácii svalovej hmoty, vhodný pre športovcov pred a po tréningu. Tento unikátny...

Instantné BCAA na prípravu nápoja, ktoré napomáhajú k rastu a regenerácii svalovej hmoty, vhodný pre športovcov pred a po tréningu. Tento unikátny produkt MAXXWIN BCAA 4:1:1 instant cuba libre 500 g dá sa zaobstarať práve tu na webe v obľúbenej kategórii športové prípravky so zmesou aminokyselín bcaa. Nájdite si úplne nové produkty zo spomínanej kategórie za najnižšiu cenu! Známa značka MAXXWIN má skvelý sortiment To ale nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Máme v ponuke tiež viac osvedčených výrobkov od značky MAXXWIN. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný produkt MAXXWIN BCAA 4:1:1 instant cuba libre 500 g od značky s tradíciou a dobrou povesťou MAXXWIN môžete nájsť teraz v ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz zaobstaráte len za 25 EUR.