MATRIX Total Results Keep Me Vivid Šampón pre farbené vlasy 300 ml

Šampón predlžuje trvanlivosť farby a prevonia vlasy jemnou vôňou. Výsledkom sú čisté, jemné a zdravo vyzerajúce vlasy plné farby. Tento veľmi... viac informácií »
MATRIX Total Results Keep Me Vivid Šampón pre farbené vlasy 300 ml
Značka: MATRIX
9 EUR
Overiť dostupnosť »
Šampón predlžuje trvanlivosť farby a prevonia vlasy jemnou vôňou. Výsledkom sú čisté, jemné a zdravo vyzerajúce vlasy plné farby. Tento veľmi...

Šampón predlžuje trvanlivosť farby a prevonia vlasy jemnou vôňou. Výsledkom sú čisté, jemné a zdravo vyzerajúce vlasy plné farby. Tento veľmi obľúbený produkt MATRIX Total Results Keep Me Vivid Šampón pre farbené vlasy 300 ml ide zohnať bezstarostne tu na našom webe v rubrike vlasové šampóny! Získajte ešte iné produkty z tejto známej rubriky za výhodnú cenu! Tento výnimočný výrobca MATRIX pre svojich zákazníkov poskytuje vynikajúci sortiment. A tu je dôkaz! U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás taky viac výrobkov značky MATRIX. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento lacný produkt MATRIX Total Results Keep Me Vivid Šampón pre farbené vlasy 300 ml od značky MATRIX je možné nakúpiť dnes za skvelú cenu. Práve teraz za cenu 9 EUR.