MÁDARA Šampón pre suché a poškodené vlasy 250 ml

Šampón s obsahom žihľavových extraktov, pšeničných bielkovín a kvetinových vôd, ktorý vlasy vyživuje a predchádza ich poškodeniu. Exkluzívny... viac informácií »
MÁDARA Šampón pre suché a poškodené vlasy 250 ml
Značka: MÁDARA
15 EUR
Overiť dostupnosť »
Šampón s obsahom žihľavových extraktov, pšeničných bielkovín a kvetinových vôd, ktorý vlasy vyživuje a predchádza ich poškodeniu. Exkluzívny...

Šampón s obsahom žihľavových extraktov, pšeničných bielkovín a kvetinových vôd, ktorý vlasy vyživuje a predchádza ich poškodeniu. Exkluzívny tovar ide zohnať tiež tu a teraz na našom webe zaradený v sekcii prírodné šampóny. Nájdite si unikátne produkty zo spomínanej sekcie z pohodlia domova. Obľúbený dodávateľ MÁDARA má v stálej ponuke veľmi kvalitný sortiment Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie skvelé kúsky od výrobcu MÁDARA. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný produkt MÁDARA Šampón pre suché a poškodené vlasy 250 ml od značky so zárukou kvality MÁDARA ľahko môžete zohnať v našej internetovej ponuke navždy výhodne! Produkt je v súčasnosti v predaji za 15 EUR.