LOVI Fľaša Super vent 150 ml

Fľaša s dynamickým silikónovým cumlíkom s efektívnym systémom odvzdušňovania SUPER vent, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje detské... viac informácií »
LOVI Fľaša Super vent 150 ml
Značka: LOVI
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Fľaša s dynamickým silikónovým cumlíkom s efektívnym systémom odvzdušňovania SUPER vent, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje detské...

Fľaša s dynamickým silikónovým cumlíkom s efektívnym systémom odvzdušňovania SUPER vent, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje detské koliky.
Tento zľavnený produkt LOVI Fľaša Super vent máte možnosť zaobstarať priamo tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii dojčenské fľaše! Vyhľadajte si ešte ďalšie produkty z našej sekcie za akčnú cenu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka LOVI pre svojich zákazníkov ponúka skvelý sortiment. Ponuka platí do vypredania zásob! Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás vám ponúkneme viac! Máme v ponuke tiež ďalšie vybrané kúsky značky LOVI. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento exkluzívny tovar LOVI Fľaša Super vent 150 ml od spoločnosti s výborným menom LOVI ľahko môžete zaobstarať tu a teraz práve vo výpredajové akciu. Teraz len za 6 EUR.