LEKÁRNIČKA Steriwund náhradná náplň do nástennej lekárničky pre 15 osôb

Náhradná náplň nástenné lekárničky je určená pre poskytnutie 1. predlekárskej pomoci a odporúča sa pre pracoviská s max. Počtom 15 osôb.Úplne... viac informácií »
LEKÁRNIČKA Steriwund náhradná náplň do nástennej lekárničky pre 15 osôb
Náhradná náplň nástenné lekárničky je určená pre poskytnutie 1. predlekárskej pomoci a odporúča sa pre pracoviská s max. Počtom 15 osôb.Úplne...

Náhradná náplň nástenné lekárničky je určená pre poskytnutie 1. predlekárskej pomoci a odporúča sa pre pracoviská s max. Počtom 15 osôb.
Úplne jedinečný kus LEKÁRNIČKA Steriwund náhradná náplň do nástennej lekárničky pre 15 možno kúpiť bez problémov tu a teraz na našom webe v známej kategórii domáce lekárničky! Pozrite sa na akčné produkty v spomínanej rubrike jednoducho online! Nebojte sa, máme toho viac, u nás v ponuke nájdete viac kvalitného tovaru značky STERIWUND. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt LEKÁRNIČKA Steriwund náhradná náplň do nástennej lekárničky pre 15 osôb od výrobcu s dlhoročnou tradíciou STERIWUND ľahko zaobstaráte na našich stránkach teraz práve lacno. Akčná cena 25 EUR.