KVITOK Pleťové sérum s Vitamínom C 10 ml, poškodený obal

Sérum obsahuje kombináciu 2 druhov vitamínu C a je vhodné pre všetky typy pleti, obzvlášť pre zrelú pleť so sklonom k hyperpigmentáciám.Kvalitný a... viac informácií »
KVITOK Pleťové sérum s Vitamínom C 10 ml
Sérum obsahuje kombináciu 2 druhov vitamínu C a je vhodné pre všetky typy pleti, obzvlášť pre zrelú pleť so sklonom k hyperpigmentáciám.Kvalitný a...

Sérum obsahuje kombináciu 2 druhov vitamínu C a je vhodné pre všetky typy pleti, obzvlášť pre zrelú pleť so sklonom k hyperpigmentáciám.
Kvalitný a lacný produkt KVITOK Pleťové sérum s Vitamínom C 10 ml, poškodený je k dostaniu jednoducho tu u nás umiestnený v sekcii prírodné pleťové séra a fluidy! Teraz si môžete vybrať podobné výrobky zo spomínanej rubriky na pár kliknutí. Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás tiež viac kúskov od značky KVITOK. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Vehlasný dodávateľ KVITOK svojim zákazníkom dodáva top sortiment

Vysoko kvalitný produkt KVITOK Pleťové sérum s Vitamínom C 10 ml, poškodený obal od top značky KVITOK ide získať práve dnes za super peniaze. Cena už od 11 EUR.