KVITOK Arganový nočný krém s granátovým jablkom a B5 pre zrelú pleť (30+) 30 ml

Po tridsiatke už pleť stráca pružnosť, preto potrebuje vyváženú starostlivosť, ktorá pomáha udržať pleť hydratovanú a zároveň redukuje prvé... viac informácií »
KVITOK Arganový nočný krém s granátovým jablkom a B5 pre zrelú pleť (30+) 30 ml
Značka: KVITOK
18 EUR
Overiť dostupnosť »
Po tridsiatke už pleť stráca pružnosť, preto potrebuje vyváženú starostlivosť, ktorá pomáha udržať pleť hydratovanú a zároveň redukuje prvé...

Po tridsiatke už pleť stráca pružnosť, preto potrebuje vyváženú starostlivosť, ktorá pomáha udržať pleť hydratovanú a zároveň redukuje prvé vrásky. Vysoko kvalitný výrobok KVITOK Arganový nočný krém s granátovým jablkom a B5 pre zrelú pleť (30+) 30 ml máte možnosť nakúpiť bezprostredne tu na našich stránkach umiestnený v kategórii prírodná kozmetika! Teraz si môžete zaobstarať akčné produkty z našej rubriky vo výpredajovej akcii. Slávny výrobca KVITOK má k dispozícii top produkty Presvedčte sa sami. To však nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! Preskúmajte u nás tiež viac kúskov od značky KVITOK. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Podarený produkt KVITOK Arganový nočný krém s granátovým jablkom a B5 pre zrelú pleť (30+) 30 ml od top výrobcu KVITOK získate online trvalo výhodne! Momentálne v akcii za 18 EUR.