KLORANE Šampón s BIO pivonkou citlivá a podráždená vlasová pokožka 200 ml

Tento šampón s vysokou znášanlivosťou poskytuje okamžitý pocit upokojenia na 24 hod. už po prvom použití vďaka schopnosti zmierniť... viac informácií »
KLORANE Šampón s BIO pivonkou citlivá a podráždená vlasová pokožka 200 ml
Tento šampón s vysokou znášanlivosťou poskytuje okamžitý pocit upokojenia na 24 hod. už po prvom použití vďaka schopnosti zmierniť...

Tento šampón s vysokou znášanlivosťou poskytuje okamžitý pocit upokojenia na 24 hod. už po prvom použití vďaka schopnosti zmierniť podráždenie.Unikátny a žiadaný produkt KLORANE Šampón s BIO pivonkou citlivá a podráždená vlasová máte možnosť zohnať tiež na webe v známej kategórii dermokozmetika šampóny na vlasy! Zaobstarajte si obľúbené produkty v spomínanej kategórii za super peniaze. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac! U nás v ponuke nájdete viac skvelých výrobkov od značky KLORANE. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Slávna značka KLORANE má kvalitný sortiment.

Tento veľmi obľúbený produkt KLORANE Šampón s BIO pivonkou citlivá a podráždená vlasová pokožka 200 ml od značky s tradíciou a dobrou povesťou KLORANE ľahko môžete získať v súčasnosti za rozumné peniaze! Výhodne za 11 EUR.