KITL Syrob višňový s dužninou 500 ml – sirup na prípravu domácich limonád

Sirup obsahujúci vysoký podiel ovocnej zložky. Vhodný na prípravu domácich limonád, na ochutenie kokteilov a výrobu horúcich nápojov.Často... viac informácií »
KITL Syrob višňový s dužninou 500 ml - sirup na prípravu domácich limonád
Značka: KITL
5,09 EUR
Overiť dostupnosť »
Sirup obsahujúci vysoký podiel ovocnej zložky. Vhodný na prípravu domácich limonád, na ochutenie kokteilov a výrobu horúcich nápojov.Často...

Sirup obsahujúci vysoký podiel ovocnej zložky. Vhodný na prípravu domácich limonád, na ochutenie kokteilov a výrobu horúcich nápojov.
Často vyhľadávaný výrobok KITL Syrob višňový s dužninou 500 ml – sirup možno zohnať už dnes tu u nás v populárnej rubrike čaje. Získajte úplne nové kusy z našej rubriky v bezva akcii. Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme v ponuke viac osvedčených výrobkov od značky KITL. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vedúci dodávateľ KITL dodáva pre svojich zákazníkov prvotriedny sortiment. za priaznivú cenu. A to ešte nie je všetko!

Veľmi jedinečný výrobok KITL Syrob višňový s dužninou 500 ml - sirup na prípravu domácich limonád od značky s dobrým menom KITL môžete nájsť na našich stránkach za neuveriteľne nízku cenu. Teraz možno objednať len za 5,09 EUR.