INPHARM Enterina fľaštičky 8 x 10 ml

Výživový doplnok​ s probiotikami, prebiotikami, vitamínmi a extraktom z čučoriedok, prispieva ​k obnove črevnej mikroflóry, pre deti od 6. mes.... viac informácií »
INPHARM Enterina fľaštičky 8 x 10 ml
Značka: INPHARM
10 EUR
Overiť dostupnosť »
Výživový doplnok​ s probiotikami, prebiotikami, vitamínmi a extraktom z čučoriedok, prispieva ​k obnove črevnej mikroflóry, pre deti od 6. mes....

Výživový doplnok​ s probiotikami, prebiotikami, vitamínmi a extraktom z čučoriedok, prispieva ​k obnove črevnej mikroflóry, pre deti od 6. mes. veku.
Tento veľmi obľúbený produkt INPHARM Enterina fľaštičky 8 x máte možnosť získať bez ťažkostí tu u nás v populárnej kateogrii doplnky stravy na trávenie! Teraz môžete kúpiť ešte podobné výrobky z našej sekcie za najnižšiu cenu! To nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. Preskúmajte u nás tiež ďalšie produkty od výrobcu INPHARM. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný produkt INPHARM Enterina fľaštičky 8 x 10 ml od dodávateľa s dlhou históriou INPHARM je možné ľahko získať práve tu naozaj lacno. Na našej stránke za 10 EUR.