Injekčná striekačka 5 ml Chirana Luer jednorázovo 100ks

Injekčné striekačky pre jedno použitie sú určené na podávanie bežných injekčných roztokov a liečiv, ďalej na odber vzoriek krvi a... viac informácií »
Injekčná striekačka 5 ml Chirana Luer jednorázovo 100ks
Injekčné striekačky pre jedno použitie sú určené na podávanie bežných injekčných roztokov a liečiv, ďalej na odber vzoriek krvi a...

Injekčné striekačky pre jedno použitie sú určené na podávanie bežných injekčných roztokov a liečiv, ďalej na odber vzoriek krvi a tekutín.Akčný a v zľave produkt Injekčná striekačka 5 ml zoženiete v pohode na stránkach v sekcii chirurgické pomôcky. Teraz získate unikátne produkty v spomínanej sekcii za super ceny. Máme toho viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie kvalitné produkty značky CHIRANA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známa značka CHIRANA vám môže poskytnúť veľmi kvalitný sortiment. A to je ešte len začiatok!

Veľmi žiadaný produkt Injekčná striekačka 5 ml Chirana Luer jednorázovo 100ks od kvalitného výrobcu CHIRANA ľahko zaobstaráte bezpečne online v zľave. Výhodná ponuka za skvelú cenu 6 EUR.