IDENTITY Blueblocker okuliare na čítanie + 3.50, Počet dioptrií: +3,5

Okuliare s filtrom eliminujú škodlivé modré žiarenie a tým chránia Vaše oči aj mozog pred ich nežiaducim pôsobením.Často vyhľadávaný produkt ... viac informácií »
IDENTITY Blueblocker okuliare na čítanie + 3.50
Značka: IDENTITY
12 EUR
Overiť dostupnosť »
Okuliare s filtrom eliminujú škodlivé modré žiarenie a tým chránia Vaše oči aj mozog pred ich nežiaducim pôsobením.Často vyhľadávaný produkt ...

Okuliare s filtrom eliminujú škodlivé modré žiarenie a tým chránia Vaše oči aj mozog pred ich nežiaducim pôsobením.Často vyhľadávaný produkt máte možnosť zaobstarať teraz na stránkach v obľúbenej sekcii okuliare s filtrom modrého svetla! Mrknite na iné výrobky z našej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu. Táto značka IDENTITY vám môže ponúknuť kvalitný tovar Náš sortiment je ale široký, preskúmajte u nás ďalší tovar od výrobcu IDENTITY. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Často vyhľadávaný tovar IDENTITY Blueblocker okuliare na čítanie + 3.50, Počet dioptrií: +3,5 od kvalitného výrobcu IDENTITY jednoducho získate práve teraz na našej webovej stránke za výborné peniaze! Teraz môžete získať za skvelú cenu 12 EUR.