IDENTITY Blueblocker okuliare na čítanie + 3.00, Počet dioptrií: +3

Okuliare s filtrom eliminujú škodlivé modré žiarenie a tým chránia Vaše oči aj mozog pred ich nežiaducim pôsobením.Obľúbený tovar IDENTITY... viac informácií »
IDENTITY Blueblocker okuliare na čítanie + 3.00
Značka: IDENTITY
10 EUR
Overiť dostupnosť »
Okuliare s filtrom eliminujú škodlivé modré žiarenie a tým chránia Vaše oči aj mozog pred ich nežiaducim pôsobením.Obľúbený tovar IDENTITY...

Okuliare s filtrom eliminujú škodlivé modré žiarenie a tým chránia Vaše oči aj mozog pred ich nežiaducim pôsobením.Obľúbený tovar IDENTITY Blueblocker okuliare na čítanie + 3.00, nájdete okrem iného tu na webe v známej kategórii okuliare s filtrom modrého svetla. Pripravili sme akčné kusy z našej kategórie za super ceny! Ale to nie je všetko, nebojte, máme toho viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa IDENTITY. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vehlasný výrobca IDENTITY pre svojich zákazníkov predáva vynikajúci sortiment Urobte si radosť.

Podarený produkt IDENTITY Blueblocker okuliare na čítanie + 3.00, Počet dioptrií: +3 originál od výrobcu IDENTITY ľahko môžete zohnať dnes za úžasnú cenu! V akcii za cenu 10 EUR.