IDENTITY Blueblocker okuliare na čítanie + 1.50, Počet dioptrií: +1,5

Okuliare s filtrom eliminujú škodlivé modré žiarenie a tým chránia Vaše oči aj mozog pred ich nežiaducim pôsobením. Akčný produkt IDENTITY... viac informácií »
IDENTITY Blueblocker okuliare na čítanie + 1.50
Značka: IDENTITY
12 EUR
Overiť dostupnosť »
Okuliare s filtrom eliminujú škodlivé modré žiarenie a tým chránia Vaše oči aj mozog pred ich nežiaducim pôsobením. Akčný produkt IDENTITY...

Okuliare s filtrom eliminujú škodlivé modré žiarenie a tým chránia Vaše oči aj mozog pred ich nežiaducim pôsobením. Akčný produkt IDENTITY Blueblocker okuliare na čítanie + máte možnosť nakúpiť teraz na webe v obľúbenej sekcii okuliare s filtrom modrého svetla! Teraz získate ešte ostatné produkty z našej kategórie za akčnú cenu! U nás ponúkame viac, máme však aj v ponuke ďalšie preverené produkty značky IDENTITY. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný tovar IDENTITY Blueblocker okuliare na čítanie + 1.50, Počet dioptrií: +1,5 od tejto skvelej značky IDENTITY môžete pohodlne získať teraz v ponuke v bezva akcii. Teraz si môžete kúpiť za 12 EUR.