IBEROGAST perorálny roztok 100 ml

Rastlinný liek je určený na liečbu žalúdočno-črevných ochorení, ktoré sa prejavujú prevažne ťažkosťami ako sú bolesti žalúdka a brucha,... viac informácií »
IBEROGAST perorálny roztok 100 ml
Značka: IBEROGAST
16,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Rastlinný liek je určený na liečbu žalúdočno-črevných ochorení, ktoré sa prejavujú prevažne ťažkosťami ako sú bolesti žalúdka a brucha,...

Rastlinný liek je určený na liečbu žalúdočno-črevných ochorení, ktoré sa prejavujú prevažne ťažkosťami ako sú bolesti žalúdka a brucha, pálenie záhy Často vyhľadávaný tovar IBEROGAST perorálny roztok 100 ml dá sa zaobstarať taktiež na webe v známej rubrike lieky na pálenie záhy a prekyselenie. Nájdite si obľúbené produkty v spomínanej rubrike za super peniaze. Prichystali sme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež ďalší skvelý tovar od výrobcu IBEROGAST. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavový produkt IBEROGAST perorálny roztok 100 ml od značky so skvelou reputáciou IBEROGAST pohodlne nakúpite na našich stránkach teraz naozaj výhodne! Práve teraz za skvelú cenu 16,99 EUR.