HRISTINA Prírodný krém na zapareniny pre bábätká 100 ml

Vaše bábätko zapareniny trápiť nemusia - prírodný krém upokojuje začervenanú kožu a nepríjemnú vyrážku a chráni pokožku pred ďalším... viac informácií »
HRISTINA Prírodný krém na zapareniny pre bábätká 100 ml
Značka: HRISTINA
6,19 EUR
Overiť dostupnosť »
Vaše bábätko zapareniny trápiť nemusia - prírodný krém upokojuje začervenanú kožu a nepríjemnú vyrážku a chráni pokožku pred ďalším...

Vaše bábätko zapareniny trápiť nemusia – prírodný krém upokojuje začervenanú kožu a nepríjemnú vyrážku a chráni pokožku pred ďalším podráždením.
Akčný a v zľave tovar môžete zohnať v pohode tu na stránkach v populárnej rubrike prírodná detská kozmetika. Teraz si môžete zaobstarať ešte podobné kusy z tejto obľúbenej kategórie za skvelú cenu! Obľúbený dodávateľ HRISTINA má v stále ponuke prémiové výrobky za super peniaze! Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme! U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke však tiež viac kvalitných produktov od značky HRISTINA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa obľúbený produkt HRISTINA Prírodný krém na zapareniny pre bábätká 100 ml od skvelého a známeho výrobcu HRISTINA pohodlne získate bezpečne online v zľave! Teraz v akcii 6,19 EUR.