HIPP Zelenina Prvá mrkva BIO 125 g

Sterilizovaný zeleninový príkrm vhodný pre dojčatá a malé deti od ukončeného 4. mesiaca.Vhodné pre deti ohrozené alergiou.Zľavový produkt HIPP... viac informácií »
HIPP Zelenina Prvá mrkva BIO 125 g
Značka: HIPP
2 EUR
Overiť dostupnosť »
Sterilizovaný zeleninový príkrm vhodný pre dojčatá a malé deti od ukončeného 4. mesiaca.Vhodné pre deti ohrozené alergiou.Zľavový produkt HIPP...

Sterilizovaný zeleninový príkrm vhodný pre dojčatá a malé deti od ukončeného 4. mesiaca.Vhodné pre deti ohrozené alergiou.Zľavový produkt HIPP Zelenina Prvá mrkva BIO 125 máte možnosť nájsť bez ťažkostí tu na stránkach v obľúbenej rubrike zeleninové príkrmy! Nájdite si úplne nové kusy v spomínanej rubrike za najlepšie ceny! Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac! Máme v ponuke však tiež ďalšie kúsky od značky HIPP. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavový produkt HIPP Zelenina Prvá mrkva BIO 125 g s pečaťou kvality značky HIPP pohodlne zaobstaráte teraz v ponuke za skvelú cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 2 EUR.