HIPP Junior Zelenina s cestovinami a šunkou BIO 220 g

Junior Menu Zelenina s cestovinami a šunkou je kompletné hotové jedlo s kúskami mäsa, zeleniny. Je určené pre deti od ukončeného 7. mesiaca. Veľmi... viac informácií »
HIPP Junior Zelenina s cestovinami a šunkou BIO 220 g
Značka: HIPP
3 EUR
Overiť dostupnosť »
Junior Menu Zelenina s cestovinami a šunkou je kompletné hotové jedlo s kúskami mäsa, zeleniny. Je určené pre deti od ukončeného 7. mesiaca. Veľmi...

Junior Menu Zelenina s cestovinami a šunkou je kompletné hotové jedlo s kúskami mäsa, zeleniny. Je určené pre deti od ukončeného 7. mesiaca. Veľmi žiadaný výrobok HIPP Junior Zelenina s cestovinami a šunkou máte možnosť dostať taktiež tu na stránkach v populárnej sekcii cestovinové. Teraz nájdete ďalšie produkty z tejto obľúbenej sekcie vo výhodnej akcii! Tento výnimočný výrobca HIPP pre svojich zákazníkov predáva kvalitné výrobky. Presvedčte sa. U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás viac kvalitného tovaru značky HIPP. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený tovar HIPP Junior Zelenina s cestovinami a šunkou BIO 220 g od kvalitného výrobcu HIPP jednoducho môžete zohnať v aktuálnej ponuke až neuveriteľne lacno! Ceny od 3 EUR.